
Jedan od najvećih fan klubova na svetu koji je nastao u Srbiji, Rammstein Army, organizuje okupljanje 10. jula na trgu Heroja u Budimpešti za sve prijatelje sa celog Balkana.
Rammstien fan-meet event u Budimpešti organizuje Rammstein Army, jedan od najvećih fan klubova na svetu koji postoji već 12 godina, nastao je u Srbiji, ali deluje u celoj Evropi.
„Do sada smo imali prilike da organizujemo nekoliko okupljanja širom Evrope, pre ili na dan koncerta. Ovoga puta, okupljanje će se održati 10. jula na trgu Heroja, a zatim ćemo nastaviti ka lokalnom pabu. Obzirom da će bend Rammstein održati 2 koncerta: 11. i 12. jula, planirano je i manje neoficijalno okupljanje ispred arene i tada, par sati pre početka showa. Pozivamo sve prijatelje iz Srbije i Balkana da nam se pridruže!“, navode predstavnici ovog kluba.
Bend Rammstein započeo je turneju 22. maja sa početnom tačkom u Vilnusu u Litvaniji, a završiće je u Briselu 05. avgusta. Cela turneja je rasprodata u rekordnom roku od par sati.