Objavljena satnica Sziget festivala

Robbie Williams

Robbie Williams

Sziget festival održava se 10. do 16. avgusta na Ostrvu slobode u srcu Budimpešte i na njemu će kao najveće zvezde nastupiti Robi Vilijams, Florence and the Machine, Kings of Leon, Eli Golding i drugi.

Iako program nije još stoprocentno kompletiran, objavljena je satnica i raspored izvođača. U nastavku pogledajte satnicu glavne i A83 bine, a ostatak možete pogledati na sajtu festivala.

Ponedeljak, 10. avgust:

Main stage

  • 4:00 PM The Biebers (H)
  • 5:45 PM Ocho Macho (H)
  • 7:30 PM Irie Maffia (H)
  • 9:30 PM Robbie Williams (UK)

Utorak, 11. avgust:

Main stage

  • 4:00 PM Gentleman and The Evolution (D)
  • 5:45 PM Asaf Avidan (ISR)
  • 7:30 PM Quimby (H)
  • 9:30 PM Florence + The Machine (UK)

A83

  • 4:45 PM Babylon Circus (F)
  • 6:30 PM Kensington (NL)
  • 8:15 PM Selah Sue (B)
  • 10:00 PM Future Islands (USA)
  • 11:45 PM Jungle (UK)
  • 1:30 AM Infected Mushroom (ISR)
  • 3:00 AM Yellow Claw (NL), after Dublic (H), B’Andre (H)

Sreda, 12. avgust:

Main stage

  • 4:00 PM Gogol Bordello (USA)
  • 5:45 PM The Horrors (UK)
  • 7:30 PM The Script (IRL)
  • 9:30 PM alt-J (UK)

A83

  • 4:45 PM Typhoon (NL)
  • 6:30 PM Halestorm (USA)
  • 8:15 PM SOJA (USA)
  • 10:00 PM Enter Shikari (UK)
  • 11:45 PM CRO (DE)
  • 1:30 AM Tyler The Creator (USA)
  • 3:00 AM SBTRKT (UK) after: Ludmilla

Četvrtak, 13. avgust:

Main stage

  • 4:00 PM The Maccabees (UK)
  • 5:45 PM biće naknadno objavljeno
  • 7:30 PM Foals (UK)
  • 9:30 PM Ellie Goulding (UK)

A83

  • 4:45 PM Kadebostany (CH)
  • 6:30 PM MØ (DK)
  • 8:15 PM Ella Eyre (UK)
  • 10:00 PM The Ting Tings (UK)
  • 11:45 PM Interpol (USA)
  • 1:30 AM Hospitality pres.: Camo & Krooked (A), High Contrast (UK), Fred V & Grafix (UK), Danny Byrd (UK), MC Dynamite (DE)

Petak, 14. avgust:

Main stage

  • 4:00 PM AWOLNATION (USA)
  • 5:45 PM Marina and the Diamonds (UK)
  • 7:30 PM Kasabian (UK)
  • 9:30 PM Avicii (SWE)

A83

  • 4:45 PM Dotan (NL)
  • 6:30 PM Jamie Woon (UK)
  • 8:15 PM The Subways (UK)
  • 10:00 PM The Gaslight Anthem (USA)
  • 11:45 PM Dropkick Murphys (USA)
  • 1:30 AM Gramatik (SLO)
  • 3:00 AM Knife Party (AUS) after: Chris. Su (H)

Subota, 15. avgust:

Main stage

  • 4:00 PM Punnany Massif (H)
  • 5:45 PM Hollywood Undead (USA)
  • 7:30 PM Major Lazer (USA)
  • 9:30 PM Kings Of Leon (USA)

A83

  • 4:45 PM Jett Rebel (NL)
  • 6:30 PM William Fitzsimmons (USA)
  • 8:15 PM Beatsteaks (DE)
  • 10:00 PM Foxes (UK)
  • 11:45 PM Paloma Faith (UK)
  • 1:30 AM Nero (UK)
  • 3:00 AM biće naknadno objavljeno

Nedelja, 16. avgust:

Main stage

  • 4:00 PM Kraftklub (DE)
  • 5:45 PM biće naknadno objavljeno
  • 7:30 PM Limp Bizkit (USA)
  • 9:30 PM End Show with Martin Garrix (NL)

A83

  • 4:45 PM José Gonzalez (SWE)
  • 6:30 PM Kwabs (UK)
  • 8:15 PM Fauve (F)
  • 10:00 PM Passenger (UK)
  • 11:45 PM Milky Chance (D)
  • 1:30 AM C2C (F)
  • 3:00 AM Sigma live (UK) – after: DJ Marky (BR) & Stamina MC (UK)

 

 

Ostavite komentar: