Kompletiran program Punk Rock Holidaya

Flogging MollyPunk Rock Holiday održava se od 4. do 7. avgusta u slovenskom gradu Tolmin. Organizatori festivala objavili su kompletan program po danima.

Najveće imena ove godine su Flogging Molly, Anti-Flag, Against Me, Madball, Less than Jake, The Exploited, Satanic Surfers, Raised Fist i drugi.

Informacije o ulaznicama pogeldajte na sajtu festivala.

Prvi dan – Main stage:

  • DREAMWALK 15:00 – 15:30
  • NOT ON TOUR 15:45 – 16:15
  • UPSET NOISE 16:30 – 17:00
  • ASTPAI 17:15 – 18:00
  • WAR ON WOMEN 18:15 – 19:00
  • CONSUMED 19:15 – 20:00
  • MISCONDUCT 20:15 – 21:00
  • ANTI-FLAG 21:15 – 22:15
  • AGAINST ME! 22:45 – 00:00
  • FLOGGING MOLLY 00:30 – 01:45

Drugi dan – Main stage:

  • BORN FROM PAIN 18:30 – 19:00
  • JAYA THE CAT 19:15 – 20:00
  • THE SMITH STREET BAND 20:15 – 21:00
  • TEENAGE BOTTLEROCKET 21:15 – 22:15
  • MADBALL 22:45 – 00:00
  • BEATSTEAKS 00:30 – 01:45

Drugi dan – Beach stage:

  • DISORDINE11:40 – 12:10
  • ONE HIDDEN FRAME 12:25 – 12:55
  • MONEY LEFT TO BURN 13:10 – 13:40
  • A HERO BUILD 13:55 – 14:25
  • THEE INFIDELS 14:40 – 15:10
  • THE DECLINE 15:25 – 16:05
  • VERSUS YOU 16:20 – 17:00
  • GET DEAD 17:15 – 18:00

Treći dan – Main stage:

  • DEATH BY STEREO 18:30 – 19:00
  • RATOS DE PORAO 19:15 – 20:00
  • GUTTERMOUTH 20:15 – 21:00
  • THE EXPLOITED 21:15 – 22:15
  • RAISED FIST 22:45 – 00:00
  • LESS THAN JAKE 00:30 – 01:45

Treći dan – Beach stage:

  • NOISEFIGHT 12:45 – 13:15
  • DEADENDS 13:30 – 14:00
  • FLATLINE WALKERS 14:15 – 14:45
  • DEAD NECK 15:00 – 15:30
  • FAIR DO’S 15:45 – 16:15
  • THE BRIDGE 16:30 – 17:00
  • SIBERIAN MEAT GRINDER 17:15 – 18:00

Četvrti dan – Main stage:

  • DARKO 18:30 – 19:10
  • F.O.D.19:25 – 20:05
  • ADRENALIZED 20:20 – 21:00
  • FORUS 21:15 – 21:55
  • VENEREA 22:10 – 23:00
  • ELVIS JACKSON 23:20 – 00:20
  • SATANIC SURFERS 00:45 – 02:00

Četvrti dan – Beach stage:

  • THE MOR(R)ONS 12:45 – 13:15
  • YOU NERVOUS? 13:30 – 14:00
  • HAVE NO CLUE 14:15 – 14:45
  • OLD RUNZNICKLES 15:00 – 15:30
  • THE CAULFIELD CULT 15:45 – 16:15
  • STRAIGHTLINE 16:30 – 17:00
  • ALMEIDA 17:15 – 18:00

 

Ostavite komentar: