Izmene režima saobraćaja tokom Beer Festa

publika beer fest

Za vreme održavanja Belgrade Beer Festa od 13. do 17. avgusta biće izmenjen režim saobraćaja u Beogradu.

U periodu od 18h – 04h svakog dana u vreme trajanja festivala vozila GSP-a će se kretati izmenjenom trasom i to:

Vozila javnog prevoza na linijama br. 15, 84, 704, 706 i 707 će se u navedenom periodu umesto Bulevarom Nikole Tesle, na delu trase od Brankovog mosta do ulice Trešnjin cvet, u oba smera, kretati Bulevarom Mihaila Pupina i ulicom Trešnjin cvet, a dalje redovom trasom.

Linija javnog prevoza br. 60 će se takođe u periodu između 18h i 04h kretati sledećom trasom: u smeru ka okretnici „Novi Beograd – Toplana“: Brankov most – Milentija Popovića – interna saobraćajnica – Vladimira Popovića – Zemunski put – Brodarska i dalje redovnom trasom, a u povratku vozila sa ove linije koristiće redovnu trasu.

Program i satnica festivala:

SREDA, 13. AVGUST 2014.

  • 1.BlekBox SRB 18:15 – 19:00
  • 2.Love Hunters SRB 19:15 – 20:15
  • 3.Parni Valjak HR 20:30 – 22:00
  • 4.Cee Lo Green USA 22:30 – 23:45
  • 5.Felix Da Housecat USA 23:50 – 02:00

ČETVRTAK, 14. AVGUST 2014.

  • 1.Strah od Džeki Čena SRB 18:00 – 18:30
  • 2.ABBA Real Tribute Band SRB 18:30 – 19:45
  • 3.Garavi Sokak SRB 20:00 – 20:45
  • 4.Bajaga & Instruktori SRB 21:00 – 22:30
  • 5.Sharks,Snakes & Planes SRB 22:45 – 23:15
  • 6.Bad Copy SRB 23:30 – 00:45
  • 7.BEYONCE tribute band SRB 01:00 – 02:00

PETAK, 15. AVGUST 2014.

  • 1.RockFelers SRB 18:30 – 19:00
  • 2.RHCP Real tribute SRB 19:00 – 20:00
  • 3.Balkanika SRB 20:15 – 21:15
  • 4.Plavi Orkestar BiH 21:30 – 23:00
  • 5.Atheist Rap SRB 23:15 – 00:30
  • 6.Goblini SRB 00:45 – 01:45
  • 7.Darren Emerson UK 02:00 – 04:00

SUBOTA, 16. AVGUST 2014.

  • 1.GodDamn SRB 18:15 – 18:45
  • 2.Faith No More tribute band SRB 19:00 – 19:45
  • 3.Kanda, Kodža i Nebojša SRB 20:00 – 20:45
  • 4.Hladno Pivo HR 21:00 – 22:30
  • 5.Prljavi inspektor Blaža i Kljunovi SRB 22:45 – 23:45
  • 6.Edo Maajka BiH 00:00 – 01:15
  • 7.Orthodox Celts SRB 01:30 – 02:45
  • 8.Trubači Dejana Petrovića SRB 03:00 – 04:00

NEDELJA, 17. AVGUST 2014.

  • 1.Night Train Blues Band SRB 18:00 – 18:20
  • 2.Di Luna Blues Band SRB 19:00 – 19:45
  • 3.Bilja Krstić & Bistrik Orchestra SRB 20:00 – 20:45
  • 4.Van Gogh SRB 21:00 – 22:15
  • Dodela nagrada 22:15 – 22:45
  • 5.YU Grupa SRB 23:00 – 00:00
  • 6.Darkwood Dub SRB 00:15 – 01:15
  • 7.S.A.R.S. SRB 01:30 – 02:15

Ostavite komentar: